Nowoczesna architektura : Cankaya Art Center, sala koncertowa i budynek gminy / SO

Dzięki uprzejmości SO.
SO ., biuro architektoniczne z siedzibą w Stambule podzieliło się z nami swoją zwycięską propozycją konkursu na salę koncertową, centrum sztuki i budynek gminy w Ankarze w Turcji.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Broadcasting Sound Będąc zlokalizowanym w miejscu otoczonym przez dwie różne postacie miejskie, obszar konkursowy oferuje cenne możliwości dla budynku użyteczności publicznej.
Na północnym zachodzie leży wygodna autostrada, która jest jedną z głównych arterii stolicy, Ankary.
Jednak na południowym wschodzie teren sąsiaduje z dzielnicą pełną jednostek mieszkalnych i komercyjnych.
Postanowiliśmy dodać dwie kolejne postacie do pozostałych elewacji witryny.
Tak więc, mamy cztery znaki na czterech wysokościach, na przykład dzięki uprzejmości SO.
* sąsiadujące z dzielnicą * leżącą wzdłuż autostrady * sąsiadujące z parkiem * obejmującym przejście łączące autostradę i okolicę.
Czwarty umożliwia dostęp do sekcji gminy, która była częścią briefu, a także jest nowym połączeniem dla pieszych między dwiema ulicami.
Pytanie, jak zaprojektować budynek, który reaguje z tymi czterema postaciami miejskimi, doprowadziło nas do propozycji, która stoi tam jako ciężka struktura ze względu na jej gęstą funkcję, a jednocześnie przeciwdziała sytuacjom miejskim na parterze, gdzie znajdują się drzwi i fasady.
otwarte dla publiczności.
Dzięki uprzejmości SO.
Osiągnęlibyśmy ideę zaproponowania nadchodzącego, gościnnego budynku poprzez zrównoważenie jego niezmiennego wizerunku, który wynika z jego funkcji, z niekończącym się szumem publicznym na poziomie gruntu, który jest tworzony przez jego konkretnych mieszkańców, a także mieszkańców.
Program pozwala na taką organizację, ponieważ obejmuje warsztaty, kawiarnie, centra edukacyjne oraz dwie sale koncertowe.
Sala koncertowa UCE stoi tam ze swoimi różnorodnymi postaciami, podobnie jak pozytywka, rozprowadzając różne rodzaje muzyki do miasta i odkurzając ludzi w środku.
Dzięki uprzejmości SO.
[przypisy: zapalenie sadzy w kominie, olx szamotuły, castorama radom ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama radom olx szamotuły zapalenie sadzy w kominie