Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Wywiady Część IV

Ostatnio mieliśmy wiele świetnych wywiadów, które musisz sprawdzić! Oto nasza ostatnia piątka: Philip Enquist, Steve Dumez, SO-IL, Michael Graves i Chad Oppenheim po przerwie! AD Interviews: Philip Enquist, SOM Kiedy odwiedziłem Chicago, musiałem odwiedzić jednego z kluczowych aktorów kształtujących miasto, które oddycha architekturą, od dużej części panoramy do Millenium Park: SOM.
Odwiedziłem SOM wcześniej, aby przeprowadzić wywiad z Craigiem Hartmanem w biurze w San Francisco, ale Chicago było od początku w 1936 r.
Z Louisem Skidmore em i Nathanielem Owingsiem oraz Johnem O.
Merrillem, który dołączył w 1939 r.
(Czytaj dalej.) Wywiady AD: Steve Dumez / Eskew + Dumez + Ripple Podczas konwencji AIA w Miami mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Steve em Dumezem, dyrektorem projektu w firmie Eskew + Dumz + Ripple z siedzibą w Noli, która otrzymała swoją FAIA podczas imprezy.
Steve jest guru projektowania.
w EDR, nadzorując projektowanie wszystkich projektów od koncepcji do dokumentacji budowlanej, a według firmy.
jego szkice rąk we wczesnych fazach projektowania są nieocenione.
(czytaj więcej.) Wywiady AD: SO-IL, Solidne Cele Idenburg Liu Podczas tego lata SO-IL (Solid Objectives Idenburg Liu) stanęło na scenie.
Po pierwsze, firma z Brooklynu wygrała konkurs PS1 na to lato z interaktywną instalacją Pole Dance.
Potem kilka tygodni po tym, jak zaprezentowaliśmy wam Flockr, główny pawilon festiwalu Get It Louder w Pekinie (czytaj więcej.) Wywiady AD: Michael Graves W Chicago w tym roku miałem okazję przeprowadzić wywiad z niesamowitym architektem: Michaelem Gravesem.
Michael Graves odegrał znaczącą rolę w architekturze, często przypisywanej jako przenoszenie zawodu w Ameryce od abstrakcyjnego modernizmu do postmodernizmu.
Jego projekty przedstawiają jasny punkt widzenia odzwierciedlający poczucie zabawy i wyrafinowania (czytaj więcej.) Wywiady AD: Chad Oppenheim Podczas pobytu w Miami na konwencji AIA 2010 mieliśmy okazję odwiedzić Chad Oppenheim, założyciela Oppenheim Architecture + Design.
Firma specjalizuje się w światowej klasie hotelarskiej, mieszkaniowej i wielofunkcyjnej, z naciskiem na zrównoważony rozwój.
Niektóre z tych prac to willa w Dellis Cay dla Mandarin Oriental, Villa Allegra, COR Tower (czytaj więcej.)
[podobne: olx szamotuły, forum bronowice residence, projekt ramzes ]

Powiązane tematy z artykułem: forum bronowice residence olx szamotuły projekt ramzes