Magazyn architektoniczny : Staten Island: Mikrokosmos nowojorskich post-sandowych kontrowersji

Hurricane Sandy damage north of Seaside, NJ, wtorek, 30 października 2012 r..
Biuro gubernatora / Tim Larsen Moc i zniszczenie huraganu Sandy spowodowały, że nowojorczycy uznali, jak bezbronne jest miasto w związku z klęską żywiołową.
Burza uderzyła w Queens.
i brzegi Brooklynu, zniszczone i zalane domy, podczas gdy dolna połowa Manhattanu była zanurzona i pogrążona w ciemności na tydzień.
Ale zapewne Staten Island, New Forgo Forgotten Borough, otrzymał największy ciężar burzy i najwolniejszy powrót do zdrowia.
W trakcie kontrowersyjnego sprzątania, Nowojorska Korporacja Rozwoju Gospodarczego postanowiła zaorać tragedię, rozmawiając o planowanych wydarzeniach na nabrzeżu St.
George na Staten Island.
Podczas gdy niektórzy mieszkańcy mogą poczuć się urażeni, że temat rozmów nie był związany z programami naprawczymi EDC, prawdziwym kontrowersją jest sposób, w jaki EO planuje zrealizować swój wniosek.
Planuje zbudować największy na świecie diabelski młyn wzdłuż wrażliwej linii brzegowej, która właśnie dostrzegła obrażenia od jednej z najgorszych sztormów uderzających w Nowym Jorku w najnowszej historii.
Przeczytaj więcej o tym rozwoju po przerwie.
Główna atrakcja dla rozwoju, Ferris Wheel, będzie częścią większego kompleksu rozwojowego obejmującego centrum handlowe o powierzchni 340 000 stóp kwadratowych i centrum handlowego o powierzchni 130 000 stóp kwadratowych.
Rozwój ten jest częścią wysiłków na rzecz rozwoju gospodarczego na północnym brzegu, który boryka się z ubóstwem i wysokimi wskaźnikami bezrobocia.
To wszystko brzmi rozsądnie i odpowiedzialnie.
Poza tym, patrząc na kontekst ostatnich wydarzeń Hurricane Sandy na jeden i fakt, że jest to drugi rok z rzędu, w którym NYC był świadkiem 100-letniej burzy na drugą, wydaje się, że znalezienie mega-projektu na terenie zalewowym to przeciwieństwo produktywności.
North Shore Staten Island.
Przedstawiciele MercurialN Company uspokoili uczestników spotkania na początku listopada, obiecując, że struktura zostanie zaprojektowana dla wiatrów o prędkości 300 mil na godzinę i skoków doświadczanych podczas huraganu Sandy.
I chociaż rozwój ma dobre intencje.
projekt LEED Silver z pięcioma akrami zielonych dachów i systemem wychwytywania wody, który absorbuje wodę deszczową.
członkowie społeczności i lokalni działacze nie są przekonani.
Przygotowywanie się na najgorsze skutki zmian klimatycznych nadal nie łagodzi faktu, że budowane są duże inwestycje z jawnym lekceważeniem negatywnych skutków systematycznego układania asfaltu i betonu wzdłuż każdego centymetra nabrzeża.
Według Melissa Checker z Gotham Gazette, na długo przed tym, jak Sandy uderzyła w odcinek o długości pięciu mil, napotkał inne problemy, w tym zanieczyszczenie i toksyczność z poprzednich procesów przemysłowych.
North Shore Staten Island, post-Sandy.
tomathan Lokalni aktywiści zwracają się do rządu o pomoc w ocenie potencjalnego rozmieszczenia tych chemikaliów w wodach powodziowych podczas burzy.
Być może lepszym interesem na północnym brzegu jest patrzenie na sposoby oczyszczania i odnawiania dzikiej przyrody, a także rozwijanie mokradeł, które zmniejszają skutki erozji wybrzeża i siły fal podczas burz; i tylko wtedy rozważyć sposób, aby dopasować ekonomicznie wykonalne zmiany do tego kontekstu.
za pośrednictwem Gotham Gazette Images via Flickr Użytkownicy: mercurialn, tomathan.
Licencja na Creative Commons
[hasła pokrewne: bronowice residence forum, olx andrychów, polecenie przelewu druk ]

Powiązane tematy z artykułem: bronowice residence forum olx andrychów polecenie przelewu druk