Magazyn architektoniczny : Miami: następne wielkie architektoniczne miasto Ameryki

Coconut Grove Condo / BIG; Image przez DesignBoom Miami na Florydzie rozkwitają dzięki nowym projektom architektonicznym wielkich nazwisk: od nowych condominums przez BIG, po nowe Centrum Konferencyjne Miami Beach.
Dlaczego więc tak wiele dużych projektów migruje do Miami Beach.
Miasto przekształca się w amerykańskie centrum kulturalne i obywatelskie.
Dołącz do nas po przerwie na więcej.
Weźmy na przykład instytucje kulturalne wzdłuż Lincoln Road.
Nowy dodatek do garażu Herzog & de Meuron zaspokaja konieczność, zapewniając jednocześnie bogatą, kulturową przestrzeń spotkań dzięki zaprojektowanym funkcjom społecznym.
Architektura wyłania się z przewidywanej formy.
Betonowego pudła na samochody.
i zamiast tego przekształca go w coś, co pasuje do kontekstu sąsiedztwa, fizycznie i programowo.
Firma rozszerzy także Muzeum Sztuki w Miami, które ma zostać ponownie otwarte w 2013 roku jako nowe Muzeum Sztuki Pérez w Miami (PAMM).
1111 Lincoln Road / Herzog & de Meuron Istnieje również wiele projektów renowacji kulturalnej.
Budynek Bacardi Building, modernistyczna wieża zaprojektowana przez Enrique Gutierreza w 1969 roku, zostanie przywrócony przez Franka Gehry ego do pracowni, biur i mieszkań artystów National Young Arts Foundation.
Zewnętrzna część z bogatą mozaiką pozostanie nietknięta.
Budynek Bacardi zostanie przywrócony przez Franka Gehry ego; Zdjęcie Marc Averette Co takiego jest w Miami, które motywuje programistów do sprowadzania renomowanych architektów.
W artykule w Architect Magazine autorstwa Iana Volnera architekci Herzog & de Meuron przyznają, że kultura, pogoda, jedzenie i społeczność to główne atrakcje dla Miami.
Ale historia architektury Art Deco i jej obsesja na tle klimatyzowanych przestrzeni wewnętrznych to tylko niektóre z negatywnych cech, które ich nowy projekt Miami Art Museum ma nadzieję rozwiązać.
W swojej konstrukcji ciężka świątynia przypominająca świątynię jest zrównoważona przez otwartość przestrzeni wewnętrznych, obfitość wiszących roślin i obszerne zacienione przestrzenie na zewnątrz.
Zwróć uwagę na te motywy i rozpoznaj je nawet w garażu przy ulicy Lincoln 1111.
Podobnie jak Muzeum Sztuki w Miami, projekt Herzog & de Meuron dla garażu obejmuje tak dużo miejsca na zewnątrz, jak to możliwe, cieniowanie i roślinność.
1111 Lincoln Road / Herzog & de Meuron Wraz z renesansowym rynkiem nieruchomości w Miami, miasto ma szansę na nowo odkryć nowoczesną architekturę, wyrafinowane poczucie kultury i społeczności oraz z pomocą utalentowanych i szanowanych architektów i projektantów.
Z niecierpliwością czekamy na rozwój tych projektów.
New World Center / Frank Gehry; Zdjęcie.
Rui Dias-Adios Zobacz przewodnik City Blogu dla więcej!
[przypisy: bronowice residence forum, polecenie przelewu druk, olx siemianowice ]

Powiązane tematy z artykułem: bronowice residence forum olx siemianowice polecenie przelewu druk