Budownictwo wczoraj i dzis : Cube / Oppenheim Architecture + Design

Dbox Kompleks mieszkaniowy Cube o mieszanym przeznaczeniu, zaprojektowany przez Oppenheim Architecture + Design, stanowi kolejną granicę wielopiętrowych budynków mieszkalnych na obszarach miejskich.
W odpowiedzi na indywidualne potrzeby właścicieli i potrzebę stworzenia poczucia tożsamości, projekt ten daje możliwość nie tylko wybierania wykończeń i dodawania ogrodzeń.
Właściciele przyszłych kondominium są zmuszeni do komunikowania się z architektem ich potrzebami i codziennymi funkcjami.
Architektoniczne założenie rzuca się na margines, a Cube to podejście do mieszkania kondominium w Miami.
W zeszłym tygodniu na Blogu przedstawiliśmy wywiad z Chad Oppenheim, założycielem Oppenheim Architecture + Design.
Koniecznie sprawdź tutaj pełny wywiad.
Follwing the break to słowa od architekta wraz z renderowaniem i rysunkami tego przyszłego budynku.
Architekci: Oppenheim Architecture + Design Lokalizacja: Design District, Miami, Florida Kredyty: Chad Oppenheim, Carlos Ramos, Giovana Henao, Kevin McMorris, Juan López, Carla Urreiztieta, Camilo Orozco, Ana Maria Calle i Rodrigo Londo.
O Klient: Nexus Development Obszar projektu grupowego: 240 000 sqf Rok projektu: Szacunkowe ukończenie 2012 Renderowanie: Dbox Drastyczna i elementarna infrastruktura stalowa stwarza możliwość najwyższej elastyczności wolumetrycznej, w której właściciel domu może dostosować prerogatywy przestrzenne.
Opierając się na 22 historiach w dzielnicy projektowej w Miami na Florydzie, Cube promuje swoich użytkowników do projektowania własnej domeny z możliwością łączenia modułów sześcianu pionowo, poziomo i ukośnie, a także do tworzenia podwójnych wysokości, pustek w ogrodzie i wspornikowych środowisk mieszkalnych.
Generowana przez pragnienie i potrzebę, a nie architektoniczne założenie, wolumetryczna gra budynku tworzy intrygujące aranżacje bryły i pustki.
prawdziwa interaktywna architektura.
diagram Środowiska pracy na żywo angażują ulicę tworząc dynamiczny pasaż dla przyjemności pieszych.
Metaliczne ekrany o różnej porowatości i wzorze zniekształcają odczyt garażu tworząc odblaskową miejską mozaikę.
Basen na dachu i strefa aktywności zajmują przestrzenie śródmiąższowe przechwycone między wnętrzem a zewnętrzem, tworząc ekscytujące pokoje miejskie, które aktywują ulicę i ożywiają wyobraźnię.
.
Dbox.
Diagram Dbox
[patrz też: castorama karnisze, polecenie przelewu druk, żyrandole castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama karnisze polecenie przelewu druk żyrandole castorama