Budownictwo i architektura : Michael Maltzan do Design Inuit Center

Michael Maltzan, wielokrotnie nagradzany amerykański architekt i założyciel i dyrektor firmy Michael Maltzan Architecture, Inc., został niedawno wybrany do zaprojektowania Centrum Sztuki i Edukacji Inuit w Galerii Winnipeg.
Komisja selekcyjna jednogłośnie wybrała Michaela Maltzana na najlepszego architekta z 65 potencjalnych zespołów z 15 krajów.
Zalecenie to uzyskało następnie przytłaczającą zgodę Rady Gubernatorów WAG.
W Centrum znajduje się jedna z największych i najbardziej znanych kolekcji współczesnej sztuki Inuitów na świecie; jest także domem dla programów Studio Art i Learning.
Więcej informacji po przerwie.
Michael Maltzan będzie głównym projektantem tego historycznego projektu, a jego zespołem będzie Cibinel Architects, Ltd, kierowany przez dyrektora George a Cibinela, działającego jako Associate and Technical Architect w Winnipeg.
.
Jestem bardzo zadowolony z zespołu, który mamy na miejscu.
– mówi Stephen Borys, dyrektor wykonawczy WAG – i jestem przekonany, że dzięki współpracy z Michaelem Maltzanem zobaczymy świetną koncepcję i projekt, a docelowo miejsce, które umożliwi naszym odwiedzającym na nowo doświadczać potężnej roli sztuki w naszej społeczności.
zaczynając od światowej sławy kolekcji sztuki Inuit.
Wzorowa praca Michaela nad projektami artystycznymi i kulturalnymi pozwala mu stworzyć coś wyjątkowego dla Winnipeg i Kanady, a jego współpraca z architektem Winnipeg, Georgem Cibinelem, jest solidna.
Opowiadanie przez MMA
[przypisy: dom ramzes, castorama kraków godziny otwarcia, castorama kraków godziny otwarcia ścieków ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kraków godziny otwarcia dom ramzes obraz matki boskiej częstochowskiej sklep