Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Industrial Architecture Część IV

Dwa projekty z Hiszpanii, dwa projekty ze Słowenii i jeden z Holandii.
Ciesz się czwartą częścią naszej architektury przemysłowej.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Epsilon Euskadi / ACXT Epsilon Euskadi to centrum badań i innowacji w zakresie wyścigów samochodowych, które integruje trzy działania: 1) Projekt: badania i rozwój i innowacje oraz produkcja najnowocześniejszych samochodów wyścigowych; 2) Zarządzanie zespołem wyścigowym: zawodnicy drużyn w 24-godzinnym wyścigu Le Mans, World Series by Renault, Formuła Renault 3.5, Eurocup Formula Renault 2.0, Megane, Karting; i dążenie do Formuły w 2011 r .; 3) Zaawansowana edukacja: oferowanie studiów magisterskich w zakresie inżynierii motoryzacyjnej (czytaj więcej.) Oprogramowanie i zakłady biotechnologiczne / Coll-Barreu Arquitectos Park technologiczny to centrum przemysłu wysokich technologii, które w roku 2010 kończy 25 lat.
Dla wytycznych ostatniej fazy rozwoju przemysłowego postanowił wybudować dwa nowe budynki dla badań i produkcji, odpowiednio, informatyki i biotechnologii.
Oba powinny działać w sposób całkowicie niezależny, chociaż plan został rozpatrzony w sposób jednolity (czytaj więcej.) Laboratorium Van Leeuwenhoka / Architekci DHV Laboratorium Van Leeuwenhoek to zaawansowane centrum badawcze dla nanotechnologii.
Jest wyjątkowy w tym, że jest jedynym laboratorium, w którym krajowa organizacja badawcza i wiodąca uczelnia technologiczna łączą siły, aby stworzyć coś niezwykłego.
Ten najnowocześniejszy obiekt jest wynikiem dekad pionierskich badań prowadzonych przez TNO i TU Delft (czytaj dalej.) Elektrownia Celje / Arhitektura Krušec Budynek jest częścią infrastruktury przeciwpowodziowej Celje.
W jej skład wchodzą dwa generatory elektryczne do pomp wodnych.
Generatory.
wysokość przekraczała maksymalną dopuszczalną wysokość w tym obszarze.
Z tego powodu charakterystyczny kształt dachu: jest dostosowany do formy generatorów, aby budynek był jak najniższy (czytaj dalej.) Obiekt szkolenia psów policyjnych / Andrej Kalamar Ośrodek szkolenia psów policyjnych składa się z trzech stref: pierwsza to strefa podejścia z miejscami parkingowymi i wejściami do strefy; druga strefa, główny budynek, służy jako tłumacz różnych regionów publicznych i prywatnych; trzecia strefa obejmuje siedliska dla psów, naładowane hałasem i aktywnością psa.
Główny budynek mieści pokoje dla przewodników, trenerów i stażystów, wszystkie zorientowane na publiczną, spokojną stronę (czytaj dalej.)
[podobne: projekt domu ramzes, kauczuk butylowy, schody dywanowe na beton ]

Powiązane tematy z artykułem: kauczuk butylowy projekt domu ramzes schody dywanowe na beton