Architektura 21szego wieku : AD Recommends: Best of the Week

Oto pięć wspaniałych projektów, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Tel Aviv Museum of Art Amir Building / Preston Scott Cohen Położony w centrum kulturalnego kompleksu miasta, program Muzeum Sztuki Amira w Tel Awiwie stanowił niezwykłe architektoniczne wyzwanie: rozwiązać napięcie między ciasnym, specyficznym trójkątnym strona i zapotrzebowanie muzeum na serię dużych, neutralnych prostokątnych galerii (czytaj dalej.) School of Arts / Tetrarc Architekci W ramach School of Arts znajduje się teatr muzyki i tańca z czerwonym muszlem na pierwszym piętrze i przestrzeń wystawowa na drugim piętro.
Połączenie pomiędzy tymi dwoma poziomymi płaszczyznami jest wyraźnie główną atrakcją wnętrza.
W formie zbliżonej do ameby schody przenoszą cię z holu na przestrzeń wystawową powyżej (czytaj dalej.) AD Classics: Centrum Rządowe Hrabstwa Orange / Paul Rudolph Znane na wszystkich krańcach spektrum architektury, Centrum Rządowe Hrabstwa Orange zabiera Pawła Podstawowe idee Rudolpha z domów, które zaprojektował przed dziesięcioleciami na znacznie większą skalę.
Ta fascynująca struktura architektoniczna została zbudowana jako biuro i rząd hrabstwa Orange w Nowym Jorku, zawierająca wszystko, od zapisów po Departament Pojazdów Silnikowych dla państwa (czytaj dalej.) Kościół Ponferrada / Vicens + Ramos Podstawową przesłanką projektu jest było wierną realizacją wszystkich funkcjonalnych i symbolicznych wymagań wymaganych przez nowe przepisy przyjęte przez reformę liturgiczną.
Kaplica przedstawiona jest jako bohater zestawu.
Znajduje się w punkcie maksymalnej widoczności i dostępności, naprzeciwko Ogrodu Różanego (czytaj dalej.) Klub Golfowy Green Weaving / Hyunjoon Architekt Yoo Golf to sport, który sprawia, że ludzie, którzy zwykle jeżdżą samochodami i chodzą po chodnikach lub asfaltach, wracają do natury i być z nim w jedności.
W szczególności dom klubowy to przestrzeń, w której ludzie rozmawiają, jedzą, zmieniają ubrania lub kąpią się w wannie oglądając naturę.
Dom klubowy zapewnia ludziom, którzy żyją w suchym życiu w czasach współczesnych, przestrzeń typu Utopia przed rewolucją przemysłową (czytaj dalej.)
[podobne: ramzes projekt, żyrandole castorama, blaty kuchenne castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: blaty kuchenne castorama ramzes projekt żyrandole castorama